Logo NHC
Nederlandse Herdershonden Club

Cup en bokaal competitie Eindstand Cups 2011

Overzicht van competitie Eindstand 2011

Showcup
Reuen
Jari van Stavast H.Ilmer&C.Ilmer 92
Cybe v.d.‘s Gravenschans J.Akkerman 56
Saake-Ids v.d. Bothof H.Jongen 38
Amigo-Gibbs met Strepen F.E.T.W.Meeusen 29
Trajectum ad Mosam Amber’s Bo-Noran F. Callemeijn-Franssen 29
Cobber-Dingo v.d.“s Gravenschans M.v.d.Berg 22
Meine v.d.‘s Gravenschans M.Goossen 22
Amadeus S.Wolff 21
Icarus v.d. Dorestee C.J.E.C. van Est en P. ter Horst 21
Gus-Troy van Stavast J.Chr.Tubbs 20
Esaber Denker met Wanda T.Tijsseling 18
Rodo Rocky v.d.Bothof T.Onstenk 18
Sybold Ids v.d. Bothof H.G.A.Jansen 18
Byz Onder Brut Ale v.h. Fluitekamp M.A.J.Ros v.d.Zwart 17
Nambygo Fast Faust K.Viik 16
Neef Nizzanice v.h.Eigen Land .R. Cordes & J.A. v.d. Berg 16
Farouche H.Wegner 15
Meevaller Booswicht K.Viik 14
On Y Parle’s Prins Pepijn Vannila M.L.v.d.Post 13
Tibbe v.‘t Loksterland N.de Pan-v.d.Peppel en M.H.de Pan 13
Toon-Hannes v.d.Bothof R.A.Berfelo 13
Joep R.M.Järvinen 12
Faido met Frasnay’s Flair M.W. van Hoek 11
Belgucci Tasmánsky tygr Ivan Skop 9
Alex-Its v.h. Smalenbroek R.van Winsum 8
Anna’s Atos van Inlands Akker T.Konieczny 8
Driekus-Moka v.d.Swiepdrift J.van Steenis 8
Ippe v. Stavast M.de Jager 8
Mirrewil’s Zomao Vrimvramvroem C.Kranen 8
Nero van het Pullenland H.Grauwmans & M.D.C.Jongenelen-v.Geel 8
Teven
Phaedra Jana van Oscarli W.E. van Ommen 92
Tosca J.de Groot 59
Cobranne de La Fureur de Vivre D. Baudry 53
Andra Astra v. h. Fluitekamp M.A.J.Ros v.d.Zwart 52
Anouk A.Verswijer 52
Cindy v.d. Gravenschans A.H.Borg 52
Darkness Florie/Florie-Geurts 44
Trajectum ad Mosam Dima C.J.C.C.van Est 43
Vrouw Ceetje van het Vrijbuitersnest J. van Iperen 41
Natascha van Oscarli W.E.van Ommen 40
Nienke v.d.‘s Gravenschans J.H.Jurgens-de Heij 40
Cowley van Rianne’s Erf G.Hagen-Kraak 37
Becky v. Rianne’s Erf L.Verbeek 35
Mirrewil’s Iina Wijsneus Wiep A.Karsten 35
Jasmijn Asmyrna van Oscarli W.van Ommen 34
Mirrewil’s Iina Wijsneus Wiske H.Karsten 33
Butterfly H.v.d.Berg 31
Ispel v.d.Dorestee S.Brand 30
Frouke-Luca v. Brabantstad G.Reker & J.Kooijman 27
Nichtje Nadjenna van het Eigen Land M.de Greef & R.A.Cordes 27
Zinderella Zafira v.h. Fluitekamp M.A.J.Ros v.d.Zwart 25
Puck van het Pullenland M.D.C.Jongenelen 23
Aloha Käkou Lani Lotje I.Wyss 22
Nena v.h. Pullenland C.F.Grootens 22
Nora J.Jonkers-de Vries & H.Jonkers 21
Oma’s Parel v.h. Eigen Land W.van der Veldt-v.d.Wal 21
Small Yards Bella Zeeva J.Tubbs 21
Sjaantje v.d. Passchin I.Wyss 19
Gravin Grapphje v.d. Rozenborgh R.Cordes & J.A.v.d.Berg 18
Nena-Ids-Jesz v.d. Bothof M.Bats-Vroom 18
Itske v.d.‘s-Gravenschans B.Zdrowowicz 17
Cora van Brabantstad E.Bakker 16
Pastora Izarra van Oscarli I. Vogels- Rooijakkers 16
Smal Yard’s Amazing Abigail J.Jonkers-de Vries & H.Jonkers 16
Mijke v.d’s Gravenschans C. Oudt 15
Small Yard’s Betsy H.Jonkers 15
Anne v.d. Zilverstroom J.van Leeuwen 14
Eefke Florie/Florie-Geurts 14
Kyara Hasse v.d. Dorestee H.Klinkenberg 14
Mijntje v.d. Swiepdrift S.Clahsen-Polman 14
Knivil v.h.Pullenland M.v.d.Berg 13
Smallyard’s Birgit E. van Gils 13
Lea van de ‘s Gravenschans E.H.M de Bruin-Verstegen 12
Meike van de Zilverstroom J.van Leeuwen 11
Jan’s Suske van Inlands Akker A.C.H.Remmerde-Brugmans 10
Nichtje Nikaia v.h. Eigen Land C.Wijnsma 10
Activiteitencup
Reuen
Jari van Stavast H.J.M.Ilmer 62
Byz Onder Brut Ale v.h. Fluitekamp M.A.J.Ros v.d.Zwart 8
Teven
Dinthe van het Meerhuisje F.J.M.Vermeulen 81
Jasmijn Asmyrna van Oscarli W.E.van Ommen 44
Phaedra Jana van Oscarli W.E.van Ommen 30
Holland Indra v. Le Dobry H.Kling 20
Elise Mery Alvero Bize Arkadas J.E.M.Vermeer 10
Nichtje Nikaia v.h. Eigen Land C.Wijnsma 10
Sportbokaal
Reuen
Holland Excellent v. Le Dobry T.C. Ottevanger 113
Amber (Axis) A.Dijkstra 90
Teven
Holland Indra v. Le Dobry H.Kling 386
Barca v.d.Zilverstroom L.Raphaël 230
Dinthe van het Meerhuisje F.J.M.Vermeulen 37

 


Rasvereniging voor
Kortharige,
Langharige en
Ruwharige
Hollandse Herders

afbeelding raad van beheer


Login