Logo NHC
Nederlandse Herdershonden Club

Cup en bokaal competitie Eindstand Cups 2015

Showcup
Reuen
Eian R.v.d.Bosch & W. v.d. Bosch Ruis 59
Thijs v.h. Pullenland H.J.M. Craumans 51
Cézan Daron v.’t Frouwkes Hof G.H. Karsten & A. Karsten-Brouwer 42
Lord Kaido van Brabantse Bodem K. Post 35
Udo van Treekzicht R.Lieftink-v.d.Berg 33
Simon v.h. Pullenland A. Makkink & M. Makkink-Kemmings 31
Onni v.d. Zilverstroom L. van Rijswijk-Oostra 26
Dingo met Strepen D. Tenhagen 23
Alando De Goude Hollander J. van Duijvenbode 22
Anne’s Jurre v.’t Bikseland J.M. van Leeuwen- van Dijk & L. van Leeuwen 22
Oskar-Hendrik van Bennewold H. Schot 18
Usskelte-Rodo V.d. Bothof A. Brandsma 16
Akras Kriskras V.‘t Frouwkes Hof R.A. Cordes & J.A. v.d. Berg 15
Arrax de Goude Hollander J.L.M.Gunther 13
Dappere Dorus v. Brabantstad G.J.C.A. Reker/ M. pellikaan & R.West 12
Victo Palouk van Kevin’s Cot M. Taal 11
Dax v.d.Tiendschuur F.F. van Dijk-Krantz 10
Lex v.d. ’s-Gravenschans H. Heinhuis 10
Meevaller Charmeur Ster M.A. Salminen 10
Mika v.d. Zilverstroom W. Overbeeke & L. Raphaël-Ruijgt 10
On Y Parle’s Quibus Vannila P. Boer & H.  Boer 10
Sietse A. Visser & M. Visser- v.d. Peet 10
Bartje de Goude Hollander W.G.C. Kling 9
Heer Alfa v.‘t Cluyn’s Erf E. Speklé 9
Hertog Halewijn Axmo v.d. Rozeborgh T.Wibier 9
Lord Kamats van Brabantse Bodem N. Leeuwenkamp 9
Meevaller Booswicht K. Viik 9
Pa Akanti v.`t Noorder Erf J.Centen 9
Driekus-Moka v.d. Swiepdrift J.G. van Steenis & H. van Steenis 8
Gijs v. Old-Diek M. Grevers 8
On Y Parle’s Prins Pepijn Vannila M.L. van der Post 8
Otis v. Heidas Erf C.M.S. Versteege-Mooijman 8
Peopeo v.`t Noorder Erf T.Wibier 8
Teven
Astra de Goude Hollander W.G.C.Kling 89
Vrouw Asahi Kuronama v.‘t Cluyn’s Erf S.O. Kluin-Lutjeharms 75
Ella v.d. Zilverstroom P.B.T. Gerritsen 59
Tjitte v.h. Pullenland A.C. Wiemer 52
Rioja Jasnamy van Oscarli Monika Blaser 48
Alita Izarra v.d. Binnenvoort I.A.M. Vogels-Rooijakkers 45
Wie Owieze Wie Ze Woze v.h. Fluitekamp M.A.J.Ros van der Zwart 36
Aika’s Mystery Devil Lindi G. Hulleman & D. Marks 34
Bodessa Rifka v. Ijpelaarsgraaf E. Kerkhof & J.M. Kerkhof-IJpelaar 34
Vrouw Antje-Famke v. Jorita’s Home S.O. Kluin-Lutjeharms 33
Roefie v.h. Pullenland M.D.C.Jongenelen-v. Geel 31
Jasmijn Asmyrna v. Oscarli W.E. van Ommen 28
Yfke-Bente V.d. Eefdese Enk L. Raphaël-Ruijgt 28
Anne’s Vrouwke Amber v.’t Bikseland J.B. Huisman-Peters & D.J.P. Huisman 27
Zoëy V.d. Eefdese Enk H.J. Scholten-Koerselman 27
Brisa Rifka van IJpelaarsgraaf C. Ziel-van Kleef 23
Hannah Phaeja v. Oscarli W.E. van Ommen 22
Nellie v. Heidas Erf P. van den Broek-De Wit 22
Vrouw Amarante v.‘t Cluyn’s Erf H.A. Hannewijk 21
Meike v.d. Zilverstroom J.M. van Leeuwen- van Dijk & L. van Leeuwen 19
Ylva van de Tiendschuur B.E. Scheltema 19
Bjorka de Goude Hollander W.G.C.Kling 18
Kenau Hasse v.d. Dorestee S.A. Brand 18
Suvi v.d.  Zilverstroom Y. Degeling & M. Verpoorten 18
EE Bobbie van de Tiendschuur F.F. van Dijk-Krantz 17
Heibel v.d. ’s-Gravenschans J.H.W. van Nuland –Goossens 17
Lady Senna van Brabantse Bodem M. Taal 17
Neeltje v. Heidas Erf J.H.W van Nuland –Goossens 17
Anne’s Puck v. ’t Bikseland E.C. Lamers 16
Bebke de Goude Hollander M. Zegelaar 16
Chiyo Biek v.‘t.Frouwkes Hof G.J.Folkerts 16
La Princesse des Puys dit Trix v.`t Noorder Erf R.A. Cordes & J.A. v.d. Berg 16
Diamidarus Dayna M. de Weger 14
Aloha Käkou Rose Moana G.Claus 12
Anouk-Maja von der Mark Lüderich R. Then 11
Herder little Devils`A winner is Ayumi-Rijana M. Blaser 11
Puck v.h. Pullenland M.D.C. Jongenelen 11
Barones Beatrijs v.d. Rozeborgh C.J. Wijnsma 10
Cimmick met Strepen M. van den Berg 10
I am The Flama of Crazy Stripes J.Zwally 10
Jasmijn v.h. Pullenland G. Hagen-Kraak 10
Liberty des Leus Chapellois J.M. Schepers 10
Meike’s Ciska v.‘t Bikseland R.T.H. Adriaans & J.M. van Leeuwen- van Dijk 10
Renske v.h. Pullenland A.C. Wiemer 10
Rosie Romana v. Oscarli J.Centen 10
Thirza van Treekzicht K. Dokman-Heurmann 10
Trajectum Ad Mosam Amber’s Bente F.S.N.M.Callemeijn-Franssen 10
Akras Juffertje v.‘t Frouwkes Hof F.F. van Dijk-Krantz 9
Betske de Goude Hollander M. Hakkesteegt 9
Dutch Division Sky Lynx O.S.M. Hinneman 9
Holand Indra v. Le Dobry W.G.C. Kling 9
Maybe Miss Maya of Crazy Stripes J.Zwally 9
Meevaller Doornroosje R.M. Järvinen 9
Aika’s Mystery Devil Darcy Dancing Cloud N. Henin 8
Brix met Strepen E. LIntvelt 8
Calijn v. Old-Diek L.L.G. Egging 8
Cassowary’s Zetja C.A. Houdijk & C.F Everts 8
Knivil v.h. Pullenland M. van den Berg 8
Rifka J.M. Kerkhof 8
Silver Luca van ’t Frouwkes Hof M. Moerman-Reugebrink 8
Activiteitencup
Reuen
Amber (Axis) A. Dijkstra 72
Eddy Fly Dogs Attak R. van den Heuvel 14
Eldorado B. van Putten& I.H. v. Putten-Hageman 12
Teven
Vrouwke van het oude landras D. Fama 43
Chiyo Bieke v. ‘t Frouwkes Hof G.J.Folkerts 24
Holland Indra v le Dobry H. Kling 18
Astra de Goude Hollander H. Kling 8
Bjorka de Goude Hollander H. Kling 3
Sportbokaal
Reuen
Eddy Fly Dogs Attak R.van den Heuvel 90
Uber Rodo v.d. Bothof D & J Roelands 20
Amber (Axis) A. Dijkstra 18
Douglas B v.Putten 7
Cézan Daron v.‘t Frouwkes Hof A.Karsten 7
Teven
Astra de Goude Hollander H. Kling 173
Holland Indra v. Le Dobry H. Kling 99
Venus Elise v. Kevin’s Cot V. Geurts 16
Vrouwke van het oude landras D. Fama 15
Chiyo Bieke v. “t Frouwkeshof G.J.Folkerts 7
Mirrewil’s Iina Wijsneus Wiske A.Karsten 7

 


Rasvereniging voor
Kortharige,
Langharige en
Ruwharige
Hollandse Herders

afbeelding raad van beheer


Login