Logo NHC
Nederlandse Herdershonden Club

Cup en bokaal competitie Eindstand Cups 2014

Overzicht van competitie Eindstand 2014

Eindstand NHC showcup 2014
Reuen
Ubor Rodo v.d. Bothof D.Roelands 95
Hertog Halewijn Axmo v.d. Rozeborgh T.Wibier 56
Anne’s Jurre van ’t Bikseland JM van Leeuwen-van Dijk en L. van Leeuwen 34
Eian R.van den Bosch-W van den Bosch-Ruis 33
Cezan Daron v. ‘s Froukes Hof G.H.Karsten 30
Victo Palouk v. Kevins Cot M.Taal-A.Taal 18
Meevaller Charmeur Ster M.Salminen 17
Thijs v.h. Pullenland H. Graumans & M. Jongenelen 17
Jai K.Rouma 15
Oskar-Hendrik V. Bennewold H.Schot 15
On Y Parle’s Quibus Vannila P.J. Boer & H.A. Boer 14
Pukiq Danahy v. Treekzicht M.M. Lieftink-v.d. Berg 10
Jari van Stavast H.J.M. Ilmer & C.P.R. Ilmer-Maurer 9
Dax v.d. Tiendschuur F.F. van Dijk 8
Gandhi Di’Juno v. Neerlands Erf N. Nugteren 8
Ace v. Vinnerholz B. Schulze & R. Jukums 7
Amigo Gibbs Met Strepen F.Meeusen 7
Aris uit den Liemers E.Bakker 7
Doerak v.d. Molengors M.M.M. de Wachter 7
Hendrik met Frasnay’s flair M.A.van der Valk 7
Ries v.h. Pullenland M. de Zwart 7
Teven
Wie Owieze Wie Ze Woze v.h.Fluitekamp M.A.J.Ros -v.d.Zwart 85
Barones Beatrijs v.d.Rozenborgh C.J.Wijnsma 58
Riva Quera Nova v.Oscarli LJM van Berlo 57
Zinderella Zafira v.h.Fluitekamp M.A.J.Ros -v.d.Zwart 54
Brix met Strepen H.Eenkhoorn 51
Vikki Turid van Kevin’s Cot JEM Vermeer 50
Chenna v.d. Zwartewaterhoeve H.Eenkhoorn 39
Vrouw Antje-Famke V. Jorita’s Home S.O.Kluin-Lutjeharms 39
Nellie van Heidaserf P van den Broek-De Wit 37
Astra de Goude Hollander W.G.C. Kling 36
Liberty Des Leus Chapellois J.M.Schepers 36
On Y Parle’s Questa Vannila T.Wibier 34
Cowley v. Rianne’s Erf G.Hagen-Kraak 33
Thirza v. Treekzicht K. Dokman-Heurmann 30
Trajectum ad Mosam Ambers Bente F.S.N.M.Callemeijn-Franssen 30
Rosie Romana v.Oscarli J.Centen 28
Esaber Gouden Ramoth H.Karreman 23
Zoëy V.d. Eefdese Enk H.J.Scholten-Koerselman 23
Delfi Dycke Jenna Vom Knabstrupperhof E.v/d Wal 18
Silver Luca van ’t Frouwkes Hof M. Moerman-Reugebrink 18
Yfke-Bente v.d. Eefdese Enk L.Raphaël-Ruijgt en E.Raphaël 18
Gheynthe R.A. Cordes & J.A. v.d. Berg 17
Vrouwke v.h. Oude Landras D.M. Fama 17
Puck v.h. Pullenland M. Jongenelen 16
Delfi Dycke Jenna vom Knabstrupperhof E. van der Wal 15
Phaedra Jana v. Oscarli W.E. van Ommen 15
Anne’s Vrouwke Amber v.‘t Bikseland J.B. Huisman-Peters & D.J.P. Huisman 14
Imola de Hameau des Trois Fontaines E. Van Gils 14
Meike v.d. Zilverstroom JM van Leeuwen-van Dijk en L. Van Leeuwen 14
Joffer Jetta v.d.Dorestee L. v.d. Wielen 12
I Am The Flama Of Crazy Stripes J.Zwally 10
Sira R.Lieftink-v.d.Berg 9
Aafke vd Meulenkamp B.J Stoffelen 8
Aloha kâkou Lani Lotje J. Wyss 8
Barca v.d. Zilverstroom L. Raphaël-Ruijgt & E. Raphaël 8
Calijn v. Old-Diek L.L.G. Egging 8
Cindy v.d. ‘s Gravenschans A.H.Borg 8
Heibel v.d. ‘s-Gravenschans J.H.W. van Nuland -Goossens 8
Knivil v.h. Pullenland M van den Berg 8
Natascha v. Oscarli W.E. van Ommen 8
Eindstand activiteitencup NHC 2014
Reuen
Amber (Axis) Ann Dijkstra 13
Jari van Stavast H.J.M. Ilmer & C.P.R. Ilmer-Maurer 10
Halewijn Axmo vd Rozenborgh Tamar Wibier 6
Douglas B van Putten 5
Eldorado B van Putten 5
Ubor Rodo v.d. Bothof D.Roelands 3
Teven
Holland Indra v le Dobry Helma Kling 10
Nellie van Heidaserf P. van den Broek-De Wit 1
Eindstand NHC sportbokaal 2014
Reuen
Amber (Axis) Ann Dijkstra 65
Eldorado B van Putten 40
Dylan van de Norak M.M.M. de Wachter 33
Douglas B van Putten 20
Aize Rikke vom Vinnerholz L.J.A.Ursem 20
Amy v.h.Hessumseland Ras T.van Dalen 20
Halewijn Axmo vd Rozenborgh Tamar Wibier 15
Jari van Stavast H.J.M. Ilmer & C.P.R. Ilmer-Maurer 7
Teven
Holland Indra v le Dobry Helma Kling 427
Venus Elise V. Kevin’s Cot Vicky Geurts 70
Ahtuma Tamar Wibier 20

Rasvereniging voor
Kortharige,
Langharige en
Ruwharige
Hollandse Herders

afbeelding raad van beheer


Login