Logo NHC
Nederlandse Herdershonden Club

Cup en bokaal competitie Eindstand Cups 2010

Overzicht van competitie Eindstand 2010

Showcup
Reuen
Cybe v.d.‘s-Gravenschans J.Akkerman 45
Neef Nizzanice v.h. Eigen Land R.A.Cordes&J.A.v.d.Berg 45
Amadeus Fr.Stephanie Wolff 35
Kras v.d. ‘s-Gravenschans H.Meijers 24
Jari van Stavast H.Ilmer&C.Ilmer 23
Bruce van Rianne’s Erf H.Hoogekamp 16
Nort v.d.‘s-Gravenschans M.Bastemeijer 15
Cobber-Dingo v.d.‘s Gravenschans M.v.d.Berg 10
Saake Ids van den Bothof H.Jongen 10
Sybe-Its v.d.Bothof M.Bats-Vroom 10
Zoran van de Tiendschuur Bannink 10
Adorian De Korthaar Hollander J.Windhorst-van der Heiden 9
Aspenhaugens Bravo Aramis Silverboy W.van Oostrum 9
Gus Troy van Stavast J.Tubbs 9
Sander Ids v.d. Bothof I.C. Grunsven & R.v.d.Wal 9
Faelan di Wehebe van Neerlands Erf E&J Mahieu 8
Gijs van de Zilverstroom A.Raphael 8
Teven
Oma’s Parel v.h.Eigen Land W.van der Veldt-v.d.Wal 33
Cindy v.d.‘s Gravenschans A.Borg 32
Nena v.h.Pullenland C.F.Grootens 32
Nichtje Nadjenna v.h. Eigen Land M. de Greef 30
Nora J.Jonkers-de Vries&H.Jonkers 25
Mijnke v.d.‘s-Gravenschans C.C.D. Oudt-Brons 24
Nichtje Nikaia v.h. Eigen Land C.Wijnsma 24
Nienke v.d.‘s Gravenschans J. de Heij 23
Tosca J.de Groot 20
Becky v. Rianne’s Erf L.Verbeek-Timmermans 18
Ispel v.d. Dorrestee S.A.Brand 17
Lea v.d.‘s-Gravenschans E.H.M. de Bruijn-Verstegen 16
Loeka v.h.Pullenland M,D,C. Jongenelen-v.Geel 16
Anouk A.Versvijver 15
Nimf v.d.‘s-Gravenschans G.M.Marks&J.E.Woldman 15
Joffer Jetta van de Dorestee R.A.Cordes&L.v.d.Wielen 14
Small Yard’s Amazing Abigail J.Jonkers-de Vries&H.Jonkers 14
Josje van Stavast S.Lentink&E Stam 12
Elise Mery Alvero Bize Arkadas J.E.M.Vermeer 10
Frouke-Luca v. Brabantstad G.Reker 10
Anna’s Clarise van Inlands Akker A.Remmerde-Brugmans 9
Cindy v.d.‘s Gravenschans A.H.Borg 9
Bertien van Stavast C.M. Helmers-de Regt 8
Famke di Wehebe van Neerlands Erf E.Mahieu&H de Bruin 8
Lotus v. Treekzicht E.Bakker 8
Activiteitencup
Reuen
Jari van Stavast H.Ilmer&C.Ilmer 4
Teven
Dinthe v.h.Meerhuisje Dhr, F.J.M. Vermeulen 40
Jasmijn Asmyrna van Oscarli W.van Ommen 10
Sportbokaal
Reuen
Arris Des Fonds De Gueule Dhr.J.Reuvekamp 69
Holland Excelent V. Le Dobry Dhr Ottevanger 63
Teven
Barca vd Zilverstroom L.Ruijgt & E.J.L. Raphaël 310
Clara v. Brabantstad G. Reker / A. de Regt 215
Cindy-Desie v Treekzicht R.H.J. van der Bolt 75
Dinthe v.h.Meerhuisje Dhr, F.J.M. Vermeulen 20
Jasmijn Asmyrna van Oscarli W.van Ommen 8
Elize Mery Alvero Bize Arkadas A.Vermeer 7
   

Rasvereniging voor
Kortharige,
Langharige en
Ruwharige
Hollandse Herders

afbeelding raad van beheer


Login