Logo NHC
Nederlandse Herdershonden Club

Tussenstand Bokaal en Cupscompetitie NHC 2018

Op 5-2-19 waren nog niet alle behaalde showresultaten door de Raad van Beheer doorgegeven. Dit overzicht is daarom voor de showcup nog niet definitief.
Uitslagen van; de Joe Kat 10 mei, Zwolle 23-34 juni, Rasgroepshow A’dam 11aug, Maastricht 29-30sept, Hollandcup A’dam 14 dec en de Winner A’dam 16 dec ontbreken nog

Showcup
Reuen
Dries Florian de Goude Hollander F. Lamain 58
Thor v.d. ’s Gravenschans B. Zwaans. 53
George Van Rianne’s Erf G. Hagen-Kraak 42
Thijs van het Pullenland H. Graumans & M.D.C. Jongenelen-v.Geel 33
Heer Alfa V.‘t Cluyn’s Erf E. Speklé Vermeulen 25
Dappere Dorus v. Brabantstad G.J.C.A.Reker/ M. Pellikaan 22
Gilbert Van Rianne’s Erf J.Akkerman 20
Jan-Henk Van De Niwo L.J.P.A. van Ee-Muyen 15
Aloha Käkou to Alec Cooke “Ace Cool” B.Pouvesle 8
Endor Met Frasnay’s Flair F.F.A. Foeken 8
Email du Pré aux Vanneaux B.Pouvesle 7
Eppo v.d. Tiendschuur M.P.G. Krouwel & C. van der Burg 7
Iggy V. Old-Diek C. Kolijn & J.G. Beelaerts 7
Xippe v.h. Pullenland C.C. Tubbs 7
Teven
Ikkemai Jaapje van de Ganzeweide C.Ilmer-Maurer & H. Ilmer 88
Diamidarus Iris F.S.N.M. Callemijn-Franssen 67
Hebbes van de Ganzeweide L. Faasse. 65
Holland Indra van Le Dobry W.G.C.Kling 57
Wende van het Pullenland M.D.C. Jongenelen-v.Geel 52
Jet v.d.Zilverstroom L.Raphaël-Ruijgt 44
Nena L.J.P.A. van Ee-Muyen 35
Empress Franka v.h. Meerhuisje A. Karsten-Brouwer. 30
Meike’s Calyste van ‘t Bikseland A.v.d Velde-Geerts 29
Tara v.d ‘s-Schravenschans H.B.M. v/d Ham 28
Brista G.J. Folkerts 24
Disney Met Strepen S.Menge 20
Geerke W.C.M. v/d Horst. 20
Tjitte v.h. Pullenland A.C. Wiemer 20
Carmen de Goude Hollander W.G.C.Kling 18
Galeshka Alrisha v. Oscarli B.Luks 16
Hella Ditte Run van de Graaslinies H.Karreman 15
Doutzen Yuma De Goude Hollander M.N.A. Kreuk 14
Casa d’Agostini Pirelli L.van Neck 13
Esenivery Amber Tika TH. Verhage 12
Puck v.h. Pullenland M.D.C. Jongenelen-v.Geel 12
Binah G.Bodde 10
Esenivery Avanti L.van Neck 10
Iberian Pleasure de la Terre des Flandres G.Klein 10
Mirrewil’s Iina Wijsneus Wiep A.Karsten 10
Jessie Tyske v. Oscarli W.M.C. Schmid-Clemens 9
Aagje Met ‘t Ruwe Bolster K. Dokman-Heurmann 8
Aloha Käkou Riek Lani Lotje J.Wyss 8
Aloha Käkou Riek Wai-Kiki J.Wyss 8
Anne’s Puck van ‘t Bikseland E.C.Lamers & A.Trinker 8
Hanke van Old-Diek M.Klein 8
Meike’s Ciska V.‘t Bikseland R.T.H. Adriaans 8
Noory du Mont Brabant B.Vorreuter & R.Meewes 8
v. Sophars Hof Atseya Elise H.A.N. Panken 8
Zwiertje v.h. Oude Landras C.M. Helmers-de Regt 8
Activiteitencup
Reuen
Amber (Axis) Ann Dijkstra 128
Brandon (Mick) D.Fama 35
Ubor Rodo v.d. Bothof D.Roelands & J.Kruithof 7
Hendrik met Frasnay’s flair M.van der Valk 6
Dingo met Strepen D.Tenhagen 3
Thor v.d. ’s Gravenschans B. Zwaans. 2
Teven
Esenivery Brindle Guusje M.van der Valk 34
Diamidarus Iris F. Callemeyn 13
Vrouwke van het Oude Landras (Vera) D.Fama 4
Sportbokaal
Reuen
Dingo met Strepen D.Tenhagen 248
Hendrik met Frasnay’s flair M.van der Valk 247
Onyx v.d. ‘s-Gravenschans (Bas) M.van der Valk 100
Ubor Rodo v.d. Bothof D.Roelands & J.Kruithof 45
Teven
Venus Elise van Kevin’s Cot V.Geurts 134
Azuricoyotes Niva Valithria M.Portanger 58
Vrouwke van het Oude Landras (Vera) D.Fama 16

Rasvereniging voor
Kortharige,
Langharige en
Ruwharige
Hollandse Herders

afbeelding raad van beheer


Login